Felborult egy autó a 26-os főúton

Könnyebben sérült annak az autónak a vezetője, amely szombat délután borult fel a 26-os főúton – értesült a HavariaPress.

MNO
2005. 10. 29. 12:26
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A személyautó sofőrje valószínűleg túl nagy sebességgel haladt Sajószentpéter felől Miskolc felé, és a sajóbábonyi leágazás után elvesztette uralmát az autó felett. Az autó lecsúszott az útról, az árokba csapódott és felborult. A vezető könnyebben sérült, a forgalomban torlódások várhatóak.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.