ITÁSZ kultúrest október 27-én

Az Irodalmi Társaságok Szövetsége október 27-én tartja következő kulturális rendezvényét a Magyar Kultúra Alapítvány budai székházában. Az esemény délután 5 órakor kezdődik.

Szilágyi Kata
2005. 10. 20. 7:10
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Az est első felében Remete Tamás Amikor Szindbád szél volt című verseskötetét mutatják be, ezt követően pedig dr. Prokopp Mária művészettörténész Árpád-házi Szent Erzsébetről szóló előadását hallhatják az érdeklődők. Közreműködik: Nyakó Júlia színművésznő, Czipott Géza előadóművész, dr. Lévay Péter zongoraművész és Szabó Attila fuvolaművész.

Az Irodalmi Társaságok Szövetsége a magyar irodalmi élet, az irodalmi és művészeti tevékenységek ápolását, az irodalom- és művészetbarát szemlélet megteremtését, továbbadását hivatott szolgálni. Ennek jegyében vállalta fel fiatal költők, írók könyvének bemutatását és olyan művészettörténeti előadások szervezését, amellyel hozzájárul a kulturális élet szélesebb körű megismertetéséhez.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.