Rács mögött az öcsödi rablók

Elfogtak a rendőrök egy négytagú bandát, amelyet az idén október 1-re virradóra történt öcsödi rablással és más bűncselekménnyel is gyanúsítanak – értesült az OBJEKTÍV Hírügynökség a Jász-Nagykun-Szolnok Megyei RFK sajtószolgálatától.

MNO
2005. 10. 18. 15:53
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A 83 éves férfit és 80 éves feleségét öcsödi otthonukban támadták meg: hajnali 1 és 2 óra között rájuk törték az ajtót, pénzt követeltek, fenyegetőztek, és bántalmazták őket. A megrémült idős emberek részben átadták értékeiket, de a támadók mégis teljesen felforgatták a kis házat, majd 250 000 Ft értékű aranyékszerrel és 110 000 Ft készpénzzel távoztak.

A Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság nyomozói, a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitánysággal szoros együttműködésben Miskolc közelében elfogtak négy férfit, aki megalapozottan gyanúsítható a rablással. Elfogásukkor további bűncselekményből származó tárgyak kerültek elő tőlük. Mint kiderült, közvetlen elfogásukat megelőzően kiraboltak egy idős férfit hevesi otthonában. Az áldozat a bántalmazástól könnyebb sérüléseket szenvedett.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.