Rajtaütöttek a heroindíleren

Rajtaütött a rendőrség egy szerb-montenegrói állampolgáron, amint épp heroint adott el a fővárosi Fehérvári úton. A 45 éves férfi és élettársa, egy 31 éves magyar nő lakásán a nyomozók több mint 2 kilogramm kábítószert találtak.

MNO
2005. 10. 25. 11:23
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A BRFK munkatársai heroin-túladagolásos ügyekben végeztek felderítő munkát, mikor a korábban drogterjesztés miatt több esetben jogerősen elítélt T. Dragan a látókörükbe került mint esetleges kábítószer-terjesztő. Ekkor kezdték figyelni a szerb férfit, akinek megállapították tartózkodási helyét. Felmerült a gyanú, hogy az általa bérelt lakást kábítószerdepónak használja.

A BRFK jelentős mennyiségű kábítószer terjesztése és tartása miatt indított eljárást a férfi ellen. Vele együtt őrizetbe került 31 éves élettársa is, míg a vásárló szabadlábon védekezhet az ellene indult eljárásban.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.