A madárinfluenza-járvány gyanúja miatt a szomszédos ország hatóságai három napja vezették be az elővigyázatossági intézkedést.
Putyin újévi üdvözletébe beleremegett Ukrajna + videó

A madárinfluenza-járvány gyanúja miatt a szomszédos ország hatóságai három napja vezették be az elővigyázatossági intézkedést.
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.
Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!