Alekszander Hleb az Év Labdarúgója

Alekszander Hleb ismét a legjobbnak bizonyult Fehéroroszországban. Az Arsenal középpályása, aki a nyáron igazolt Londonba a VfB Stuttgartból, a Presszbol nevű sportnapilap szavazásán nagy fölénnyel nyerte meg az Év Labdarúgója címet.

MNO
2005. 11. 21. 20:23
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Hleb 2002 és 2003 után harmadszor győzött, tavaly meglepetésre csak a második lett a Dinamo Moszkva játékosa, Makszim Romascsenko mögött.

(stop.hu)

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.