Jelentősen gyengült a forint

A forint csütörtökön reggel jelentősen gyengült a bankközi devizapiacon, az eurót 251,00/10 forinton jegyezték, csaknem két és fél forinttal erősebben a 248,60/70 forintos szerdai árfolyamnál.

MNO
2005. 11. 10. 9:13
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A forint 82 bázisponttal 11,09 százalékra gyengült a plusz-mínusz 15 százalékos ingadozási sáv erős oldalán. A forint gyengülése miatt emelkedett a dollár jegyzése, a reggeli 213,25/40 forintos kurzus csaknem két forinttal került feljebb a 211,50/70 forintos szerdai árfolyamnál. (FigyelőNet)

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.