Baleset okoz torlódást az Erzsébet hídon

Két személyautó balesete okoz óriási torlódást az Erzsébet hír és a környező budai utak forgalmában - értesült a HavariaPress.

MNO
2005. 12. 15. 18:47
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A híd Pest felé vezető sávjaiban két személyautó ütközött egymásnak, miután az egyik hátulról utolérte az előtte haladót. A hírügynökség úgy tudja, hogy a balesetben részes volt egy 73-as autóbusz is.

A balesetben az eddigi adatok szerint senki sem sérült meg komolyabban, ám a hídra rávezető budai utakon jelenleg óriási a torlódás.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.