Egy harmincas éveiben járó mikekarácsonyfai férfi egy Opel Astrával ment a faluban, amikor elmondása szerint a vele szemben haladó gyalogos egyszer csak megtántorodott, és hirtelen az úttest közepe felé vette az irányt.
Az autós ekkor balra rántotta a kormányt, de így is az autó jobb elejével elütötte a szerencsétlenül járt férfit. Az ütközés következtében a gyalogos az aszfaltra esett; a mentők nyolc napon túl gyógyuló súlyos sérülésekkel a baleseti ambulanciára szállították. A Lenti Rendőrkapitányságon vizsgálatot indítottak a baleset körülményeinek pontos tisztázására; a gyalogost vérmintavételre vitték, mert ittasság gyanúja merült fel nála.
Szoboszlai egy vadállat az ellenfél edzője szerint, és nem hisz a sérülésében















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!