Auth maradt a monetáris tanács élén

A monetáris tanács hétfői ülésén ismét Auth Henriket, a Magyar Nemzeti Bank (MNB) alelnökét választották meg a testület elnökhelyettesének – áll az MNB közleményében.

MNO
2006. 01. 09. 16:47
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A monetáris tanács áttekintette a gazdasági és pénzügyi folyamatokat, a jegybanki alapkamatláb megváltoztatását nem tárgyalta, így az továbbra is a szeptember 20. óta érvényes 6 százalékon áll.

A testület ülésén részt vett Veres János pénzügyminiszter, aki tájékoztatta a tanács tagjait a költségvetési folyamatokról.

inforadio.hu

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.