Fákat vágtak ki a kalocsai Érsekkert mögött

Természetkárosítás miatt nyomoznak a kalocsai rendőrök ismeretlen tettesek ellen, akik természetvédelmi területről vágtak ki fákat Kalocsán – értesült az Objektív Hírügynökség a Bács-Kiskun Megyei Rfk. sajtószolgálatától.

MNO
2006. 01. 09. 9:52
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A rendőrség információi szerint az ismeretlen természetkárosítók Kalocsán, az Érsekkert mögötti természetvédelmi területen garázdálkodtak vasárnap fényes nappal. A Vajas-csatorna partján engedély nélkül kivágtak és elloptak 1,5 mázsányi juharfát, amellyel mintegy 40 ezer forint kárt okoztak. A természetkárosító tolvajokat még keresik a rendőrök.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.