Kutyakínzás Tolnában

Újabb brutális kutyakínzás gyanúja miatt indított nyomozást a rendőrség Tolna megyében – értesült a HavariaPress.

MNO
2006. 01. 04. 20:31
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Az eddigi adatok szerint Belecskán egy idős ember agyonverte a szomszédja szukáját, majd elásta a tetemet. Úgy tudni, a férfi kan kutyája átment a szukához, és párzani kezdtek, ezen azonban a kan gazdája annyira feldühödött, hogy agyonverte a nőstény állatot.

A hírügynökség értesülései szerint egyébként a gyanúba keveredett idős ember fia volt az, aki 2004. szeptemberében Tamásiban felvágta vemhes kutyája hasát, és kiszedte belőle a 11 kölyköt, amely mind elpusztult. Az ő ügyében azóta már jogerős ítélet is született, a kutyakínzó felfüggesztett szabadságvesztést kapott.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.