Márciusban küzdhet címéért Kótai

Kótai Mihály márciusban védheti meg a Nemzetközi Bokszszervezet (IBO) nagyváltósúlyú világbajnoki címét az angol Steve Conway ellen. A magyar bokszoló decemberben már kikapott riválisától.

MNO
2006. 01. 30. 20:14
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Biztossá vált, hogy Kótai Mihály március 3-án az angliai Hartlepoolban védheti meg a Nemzetközi Bokszszervezet nagyváltósúlyú világbajnoki címét.

A magyar ökölvívó decemberben pontozásos vereséget szenvedett az angol bokszolótól Nottinghamben.

Mivel ez nem címmérkőzés volt, ezért Kótainál maradhatott a szervezet világbajnoki címe, de 90 napon belül meg kell védenie Conway ellen.

Info Rádió

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.