Öngyilkos merénylők robbantottak a bagdadi rendőrnapon

Két öngyilkos merénylő robbantotta fel magát az iraki fővárosban, a belügyminisztérium épületénél, ahol éppen rendőrnapot ünnepeltek.

MNO
2006. 01. 09. 10:27
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Az első információk szerint a detonációban heten meghaltak, a sebesültek száma legkevesebb harminc. A rendezvényen több magas rangú vezető, közöttük a belügyminiszter és az Egyesült Államok iraki nagykövete is részt vett. Azt egyelőre nem tudni, hogy közülük megsérült-e valaki a bagdadi kettős merényletben.

(radio.hu)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.