Bod Péter Ákos: Pénzre megy a játék

MNO
2006. 03. 21. 9:04
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Bod Péter Ákos: Az Eurobarométer őszi felmérése szerint a magyarok 64 százalékát érdekli az euró ügye; 55 százalékuk szerint jó lesz az országnak a közös európai valuta, 35 százalék szerint pedig nem. Kár tehát költséges népszavazásra bocsátani az ügyet; hacsak nem az a politikai szándék, hogy ne legyen belátható időn belül eurónk (amit egy esetleges negatív kimenetel valóban elősegítene). Ám ez súlyos hiba lenne.

(Magyar Hírlap, 2006. március 21.)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.