Halálra égett az ágyban dohányzó férfi

A mentősök jelentették be a rendőrség ügyeletére, hogy a Nógrád megyei Rákóczibányán egy lakásban megégve, holtan találtak egy 50 éves férfit.

MNO
2006. 03. 21. 8:09
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A HavariaPress úgy értesült, hogy a tűz feltehetően az ágyban dohányzás miatt keletkezett tegnap délelőtt. Az orvos véleménye szerint a halált negyedfokú égési sérülés okozta. A rendkívüli haláleset körülményeit a Bátonyterenyei Rendőrkapitányság a közigazgatási eljárás szabályai szerint vizsgálja.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.