A szóvivő kérdésünkre annyit közölt: a TV2 nem hozza nyilvánosságra az elmarasztalt munkatársakkal szembeni szankciókat; így nem sikerült megtudnunk, hogy Havasnak – a figyelmeztetésen kívül – kell-e szankciókkal számolnia.
Ismeretes: Havas Henrik a Mokka keddi adásában kivételesen sértő módon, szóbeszédre hivatkozva keresett magyarázatot arra, hogy Szabad György, az első szabadon választott parlament elnöke miért támogatja a polgári erőket, mikor négy éve még kritikus módon viszonyult a Fideszhez. MDF-es képviselők pletykáit említve kifejtette: fideszes politikusok „közbenjártak” Szabad György jóindulatáért. – Fiatal az asszony, állítólag, és Gyuri bácsinak egzisztenciálisan anyagi problémái voltak – fogalmazott gúnyosan, arra célozva, hogy a Fidesz a volt parlamenti elnök házasságából adódó esetleges anyagi gondokat kihasználva csábította magához Szabad Györgyöt.
Panaszok.
Bodacz Balázs















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!