Támadt a rottweiler – lőtt a rendőr

Rá kellett lőnie a rendőrnek arra a kutyára, amely Soltvadkerten támadt meg egy kisfiút hétfőn.

MNO
2006. 09. 26. 7:34
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A HavariaPress úgy tudja, hétfőn délután egy órakor, a Bács-Kiskun megyei település egyik kereszteződésében, egy rottweiler támadott rá egy kilencéves kisfiúra.

A környékbeliek rendőrt hívtak, de mikor a rendőr megérkezett, a kutya őt is megtámadta. Az egyenruhás kénytelen volt pisztolyt rántani, amivel a kutyára lőtt, célzott lövéssel. A rottweiler a lövéskor elvágódott, de néhány másodperc múlva felugrott és beszaladt gazdája házának udvarára.
A kutyán, mint később kiderült, nem volt látható lövés, nem találta el a lövedék. Egyelőre nem tudni, milyen eljárás indul az ügyben, és az sem, hogy mi lesz az állat további sorsa.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.