Tizennégy évet kapott az újságárus gyilkosa

14 év fegyházbüntetésre ítélték ma a Somogy Megyei Bíróságon azt az asszonyt, akit bűnösnek találtak egy kaposvári újságárusnő meggyilkolásában – értesült a HavariaPress.

MNO
2006. 09. 26. 15:27
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Az áldozatot tavaly fojtották meg egy újságos pavilonban. Az ítélet nem jogerős, az ügyészség és a védelem fellebbezett. Az 50 éves hírlapárusnőt tavaly júniusban ölték meg a Füredi úti újságos pavilonban, majd a holttestre zárták az ajtót.

A bódéból kisebb összegű készpénz és mobiltelefonkártyák hiányoztak. A rendőrség megtalálta a sorszámozott feltöltőkártyákat egy közeli presszóban. A gyilkosság után a vádlott itt adta át a kártyákat a pultosnak. A vádlott és az áldozat vérét megtalálták a gyilkos eszközön és az újságárusnő körme alatt.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.