A Fidesz közleménye Bence György halálára

Fájdalommal értesültünk a demokratikus ellenzék kimagasló alakja, Bence György haláláról – olvasható a Fidesz közleményében.

MNO
2006. 10. 29. 10:51
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Az ellenzéki párt leszögezi: „Azon magyar értelmiségiek köréhez tartozott, akik már jóval a rendszerváltoztatás előtt kérlelhetetlenül kiálltak a demokrácia ügye mellett, és ebből azóta sem engedtek. Bence György a demokratikus értékeket tartotta mindenekfölött valónak, ennek tanújelét adta a fiatal magyar demokrácia nehéz napjaiban; így a mostani politikai-morális válságban is az igazság és az erkölcsösség megőrzéséért emelte fel szavát.”

Hozzátartozói, barátai, kollégái, tisztelői gyászában osztozunk – áll a dokumentumban, amelyet Navracsics Tibor, a Fidesz frakcióvezetője írt alá.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.