„Mit kaptál Gyurcsánytól? 2012”

Egyenpólóban vonult be a parlament ülésére a Fidelitas öt képviselője. A pólón a „Mit kaptál Gyurcsánytól? 2012” felirat mellett egy áthúzott egy eurós és egy leeresztett focilabda volt látható.

MNO
2007. 04. 23. 13:00
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Nyitrai Zsolt alelnök újságíróknak elmondta: a pólóval azt akarják üzenni, hogy a miniszterelnök kormányzása alatt nem csak a mindennapok, hanem a jövő is teljesen kiszámíthatatlan.
A Fidelitas alelnöke szerint a futball Eb és az euró 2012-es bevezetése olyan lehetőségek lettek volna, amitől a fiatalok Gyurcsány Ferenc „hazug és álszent” politikája miatt elestek.

(radio.hu)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.