Új lakókocsik készülnek Nagyorosziban

A Magyarországon eddig nem gyártott Tabbert lakókocsik első négy prototípusát készítette el a Nagyorosziban működő Knaus Tabbert Magyarországi Kft. - közölte az MTI-vel a cég ügyvezető igazgatója.

MNO
2007. 04. 20. 7:32
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A Rossini fantázianevű kempinglakás két alaptípusát szerelik össze Nagyorosziban, az exkluzív lakókocsikból 400 darab készül a szeptemberben kezdődő üzleti évben – mondta Botka József. Hozzátette: az új terméket a kft. németországi anyacége, a Knaus-Tabbert Group forgalmazza majd Németországban és Franciaországban.

(MTI)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.