Diákhitel-igénylés még öt napig

MNO
2007. 05. 10. 11:20
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Még öt napig igényelhetnek diákhitelt azok, akik ebben a szemeszterben pénzhez szeretnének jutni. A Diákhitel Központ kommunikációs igazgatója arra hívta fel a figyelmet: a felvehető pénzösszeg 150 ezer forint, de a költségtérítéses hallgatóknál akár 200 ezer forint is lehet. A diákhitel első kifizetése mindig visszamenőleg történik. Azok az új igénylők, akik május 15-ig még benyújtják kérelmüket, a teljes tavaszi félévre járó kölcsönhöz egy összegben juthatnak hozzá júniusban.

(radio.hu)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.