Maradona jó apa akar lenni és élni szeretne

Újabb vallomással állt elő Diego Maradona argentin futballklasszis egy nappal azután, hogy két hét elteltével kiengedték egy Buenos Aires-i pszichiátriai klinikáról. Elmondta, hogy élni akar.

MNO
2007. 05. 08. 14:32
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

„Túl sokat ittam, és eléggé kikészültem, de nem voltam életveszélyben, és élni akarok“ – mondta egy tévéshow-ban, majd így folytatta: „Az Avril klinikát senkinek sem ajánlanám, ott mindenki nagyon drágán megfizet a bűneiért. Most már csak gyümölcslevet iszom, kokaint pedig több mint két és fél éve nem vettem magamhoz. Szeretnék jó apja lenni a lányaimnak.“

(hirado.hu)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.