Pilhál György: Ágnes asszony

MNO
2007. 05. 12. 15:14
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Pilhál György: Bőszíti az egészségügyben dolgozókat az SZDSZ-be is nemrég belépett miniszternek az a nyilatkozata is, miszerint tárcája komplex programot dolgozott ki; képzésekkel, átképzésekkel segítik majd azokat, akik szakterületet váltanak (kénytelenek váltani), a hozzátartozók elhelyezkedését (esetenként arrébb kell költöznie a családnak) pedig készségfejlesztő tréningekkel, állásbörzével segítik. A szaktárca úgynevezett mobilis koordináló központot hozott létre (ez nagyon jól hangzik), és a nap huszonnégy órájában hívható vonalat üzemeltet. Ez magyarra fordítva annyit tesz, hogy az egészségügy kirúgottjai (orvostól a műtősfiúig) telefonon érdeklődhetnek, hol van még számukra hely, ha már egyszer elküldték őket.

(Magyar Nemzet, 2007. május 12.)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.