Gyengélkedik, de még pluszban a BUX

A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX plusz 181 pontos nyitásból több mint 110 pontot elvesztett hétfőn kora délutánig, pedig délelőtt eddigi legmagasabb értékére, 27.184.93 pontra kúszott fel az index.

MNO
2007. 06. 18. 13:30
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A BUX 14.30 órakor 26.912.42 ponton állt, ami a pénteki záró értékéhez képest 68 pontos, 0,25 százalékos erősödés, a hétfői nyitásnál 113 ponttal alacsonyabb. A részvénypiac forgalma fél háromig mindössze 12,1 milliárd forintot ért el, a vezető részvények a MOL kivételével erősödtek az előző záráshoz viszonyítva.

(MTI)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.