Kézilabda: nincs kieső az élvonalból

A Nyíregyháza és a Komló férfi kézilabdacsapata is bentmaradt az élvonalban.

MNO
2007. 06. 18. 12:26
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A 2006/2007-es idény két kiesője sikeresen vívta meg az osztályozót az NB II Keleti-, illetve Nyugati-csoportjának harmadik helyezettjével, így a következő szezonban mindkét együttes újra a legmagasabb osztályban szerepelhet. A Nyíregyháza a Kecskeméti Delfin KC-t verte 34-29-re, illetve 24-23-ra, míg a Komló a Nagyatád ellen 32-24-re és 38-18-ra diadalmaskodott.

Időközben elkészült a 2007/2008-as Budapest Bank kézilabdaliga versenykiírása, amelyben a tizenhat csapatos mezőnyt két csoportra bontották. Az egyikben az MKB Veszprém, a Dunaferr, a Békés, a Győr, a Tata, a Balatoni KC, a Gyöngyös és a Komló mérkőzik, míg a másikban a Pick Szeged, a PLER, a Debrecen, a Tatabánya, a Százhalombatta, a Hort-FTC, a Mezőkövesd és a Nyíregyháza játszik.

(samsungsport.hu)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.