Tevez a Reálba tart

Egyre valószínűbb, hogy a West Ham United argentin középpályása, Carlos Tevez is a spanyol királyi gárdánál, a Real Madridnál köthet ki. Kedden tárgyalt a játékossal Pedja Mijatovics, a madridi klub sportigazgatója, s igen eredményes tárgyaláson vannak túl a felek.

MNO
2007. 06. 27. 8:54
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A sportvezető közben 30 millió fontos ajánlatot tett jelenlegi klubjának, a West Hamnek. A hírek szerint 48 órán belül eldől Tevez sorsa. Így az angol sztárklubok, a Chelsea, a Manchester United és a Liverpool elől valószínűleg a Realhoz igazol a játékos.

(foci24.hu)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.