Dugó az M7-es és M1-es kivezetőn

Hatalmas torlódás alakult ki az M1-es és az M7-es autópálya Budapestről kivezető, közös szakaszán, ahol péntek kora délután három autó ütközött össze; nincs komoly sérült.

MNO
2007. 08. 31. 13:20
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Nem sokkal 14 óra után egy személyautó ütközött össze az előtte lévő gépjárművel, amely nekiment egy harmadik autónak is. A balesetet okozó fiatal nő autója az ütközés következtében megpördült, és a jobb oldali szalagkorlátnak csapódott.

Szerencsére komolyabb sérülés nem történt, mert az utasok be voltak kötve, igaz a mentők megfigyelésre kórházba szállították az óvatlan sofőr egyéves kisbabáját.

(mti)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.