Hidegfront futó záporokkal

Nyugaton csak időnként növekszik meg a felhőzet, de futó zápor kialakulhat. Keleten gyakran lesz felhős az ég, és szórványosan várható eső, zápor, helyenként zivatar.

MNO
2007. 08. 04. 8:01
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A többfelé élénk, helyenként erős északnyugati szelet zivatar környezetében és a Dunántúlon viharos széllökések kísérik. A hőmérséklet délután 21, 26, késő este 15, 20 fok között alakul.

A Balatonnál időnként erősen megnövekszik a gomolyfelhőzet, csapadék nem várható. Az erős északnyugati szelet viharos lökések kísérik. A másodfokú viharjelzés érvényes. A víz 22 fokos.

(met.hu)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.