San Diegóban megindult a föld – sérült nincs

San Diegóban ötven méter hosszan beomlott egy út és összedőlt egy luxusvilla is. A város egyik legelőkelőbb negyedében négy és fél méter mély gödör maradt a négysávos út helyén.

MNO
2007. 10. 04. 10:40
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Senki sem sérült meg, de több épület megrongálódott, közülük húszból ki kellett telepíteni a lakókat. San Diegóban gyakori a földcsuszamlás. Ez az út már július óta repedezett, az omlás délelőtt történt, amikor kevesen voltak otthon. A veszélyre már két hete figyelmeztette a lakókat San Diego város vezetése.

(MR)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.