Kenya tea- és kávépiaci gondokkal is küzd

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar Nemzet

Kenyában a belpolitikai helyzet nyomán nagy a szállítási feltételek körüli bizonytalanság és az üzemanyaghiány, a válság a kenyai tea- és kávétermelőket elrettenti a kereskedelmi központok látogatásától: a két agrárágazat e heti árveréseit el kellett halasztani, bizonytalan időre. A kereskedés felfüggesztése mellett az országban uralkodó állapotok miatt is valószínű, hogy a termények exportja akadozni fog.

MNO
2008. 01. 03. 13:37
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.