Kincses: Wass Albertnek nincs köze a gyilkosságokhoz

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar Nemzet

Várhatóan március 10-én derül ki, elfogadja-e a Kolozs megyei ítélőtábla Kincses Előd ügyvéd Wass Albert rehabilitációját célzó per-újrafelvételi kérelmét. A táblabíróság hétfőn véglegesítette az erre vonatkozó iratcsomót – számolt be a marosvásárhelyi ügyvéd. Mint hangsúlyozta, dokumentumok bizonyítják, hogy a Wass családnak nincs köze az 1940-es vasasszentgotthárdi gyilkosságokhoz.

MNO
2008. 02. 27. 8:30
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.