Brutálisan bántalmazta lányát az apa

Nyolc napon túl gyógyuló súlyos sérüléssel szállítottak kórházba egy zalakomári kislányt, akit otthonukban az apja bántalmazott – közölte kedden a Zala Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense.

MNO
2008. 04. 22. 12:16
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Csizmazia Péter közlése szerint a nagykanizsai kórházból tettek bejelentést a rendőrkapitányságra, hogy még hétfőn szállították be a 12 éves lányt. Az ügyben súlyos testi sértés miatt nyomozást indítottak.

A nagykanizsai kórházban a távirati irodát arról tájékoztatták, hogy a kislányt bokatöréssel szállították be. A sürgősségi osztályon ellátták, a lábát begipszelték, és ezt követően haza is mehetett.

(MTI)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.