McCain és Bush: Obama behódolna a terroristáknak

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar Nemzet

John McCain és George W. Bush szerint a Barack Obama által szorgalmazott tárgyalások terrorszervezetek és lator államok vezetőivel egy szinten vannak a Hitlernek és a náciknak történő behódolással. A gazdasági nehézségek az emberek jövőképét is negatív irányba mozdítják el. Borisz Abramovics Coloradóban vásárolt magának ranchet.

Simon Zoltán
2008. 05. 16. 9:07
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.