Tíz utas rekedt Görögországban – „check-in hiba történt”
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar NemzetTíz utast hagyott Rodoszon az 5 Kontinens Utazási Iroda - nyilatkozta a Hír Televíziónak az egyik utas. Elmondta: a hétvégén kellett volna hazajönniük, de még mindig a görög szigeten vannak. Az utazási irodánál a hírTV-nek elmondták, hogy „check-in hiba történt”, amely nem a cég felelőssége. Azt azonban a iroda sem cáfolta, hogy késve szállították a reptérre az utasokat.
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!