Vonatbaleset Albertirsa és Ceglédbercel között

Tehervonat ütközött egy sínen közlekedő vasúti mérő-szerelő kocsival szombaton délelőtt Albertirsa és Ceglédbercel között, személyi sérülés nem történt, de a vasúti pályát mindkét irányban lezárták – tájékoztatta az MTI-t a Mávinform sajtóügyeletese.

MNO
2008. 08. 30. 10:54
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Both Ferenc elmondta, hogy a baleset miatt a szegedi és a debreceni intercity kerülő útvonalon közlekedik, a többi vonat helyett pedig autóbuszok szállítják az utasokat ezen a szakaszon. Az ütközés okát a MÁV szakemberei vizsgálják. A pályaszakaszon a károk elhárítását megkezdték, a forgalom várhatóan 3-4 óra múlva áll helyre – tette hozzá Both Ferenc.

(MTI)

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.