Jegyszüret Miskolcon

Novemberben is folytatódik a „jegyszüret” a Miskolci Nemzeti Színházban, miután a múlt hónapban nagy sikere volt az egyet fizet, kettőt kap akciónak – közölte a teátrum szóvivője hétfőn.

MNO
2008. 11. 10. 18:34
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Mint azt Árvai Judit elmondta, az októberben elindított „jegyszüret” keretében novemberben is két jegyet kap egy áráért az a néző, aki A denevér, illetve A tizedes meg a többiek című előadásra vált belépőt. A szóvivő hozzátette: a karácsonyra való ünnepi készülődés jegyében hagyományteremtő szándékkal idén Adventi operagálát is rendez a színház november 26-án, 27-én és 28-án.

Advent első hétvégéje előtt Bizet, Verdi, Mozart, Offenbach, Csajkovszkij, Saint-Saens és Puccini műveiből csendülnek fel részletek olyan művészek tolmácsolásában, mint Anatolij Fokanov, Kovácsházi István, Kolonits Klára és Mester Viktória. Az áriákat a művészek eredeti nyelven adják elő.

(MTI)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.