Sólyom a szlovák kisebbségvédelmi törvény megalkotását sürgeti +Képriport

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar Nemzet

Egy szlovákiai kisebbségvédelmi törvény megalkotásának kezdeményezésre szólította fel a szlovák államfőt Sólyom László szombaton Érsekújváron, a két köztársasági elnök találkozója utáni sajtóértekezleten. Ivan Gasparovics kijelentette: neki nincs olyan jogköre, amely lehetővé tenné, hogy törvényeket kezdeményezzen a parlamentben.• Sólyom László és Ivan Gasparovics Érsekújváron találkozik • Szlovákia: kétnyelvűek lesznek a megnevezések a kisebbségi tankönyvekben• Fölösleges a vita a szlovákiai magyar helységnevekről?

MNO
2008. 12. 06. 15:22
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.