Vitézy: A BKV hozza nyilvánosságra autóbérleti szerződéseit!

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar Nemzet

Vitézy Dávid, a Budapesti Közlekedési Vállalat KV felügyelőbizottságának (fb) tagja kezdeményezi, hogy a cég hozza nyilvánosságra az autóbérlésekről szóló összes szerződését. A fb-tag hétfőn elmondta, hogy erre azért volna szükség, mert még most sem világos, kitől, mennyiért bérlik többek között azt a – sajtóértesülések szerint – mintegy 20 millió forint értékű gépkocsit, amelyet jelenleg Kocsis István vezérigazgató használ.

MNO
2008. 12. 08. 13:47
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.