Amikor a showman kifog az elnökön – Frost/Nixon
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar NemzetVan abban valami bornírt báj, ahogy a derék amerikaiak saját, néhány oldalas történelmüket fényezik folyvást és erőltetik a világra, bizonygatva politikai uralmuk létjogosultságát. A Watergate botrányról is készült már nem egy mozi, mégis, a Richard Nixon hivatalának végét jelentő skandalum most egy új megközelítésben kerül a néző elé, aki nem fog unatkozni.
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en
















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!