Az uniós deficithatáron túli hiányt jósolnak Lengyelországnak
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar NemzetNem jók a lengyel államháztartás kilátásai, pedig a lengyel kormány már ez év közepén szeretné bevinni a zlotyt az európai árfolyamrendszerbe (ERM-2.), hogy 2012-ben csatlakozhassanak az euróövezethez. Az államháztartás legnagyobb tétele, a központi költségvetés 5,272 milliárd zlotys (351 milliárd forint)hiánnyal végezte az első két hónapot, ez az egész évi, 18,19 milliárd zlotys hiánytervnek máris a 29 százaléka, közölték a lengyel pénzügyminisztériumban hétfőn.
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en
















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!