Gyilkos kór: már vizsgálják az influenza vadvírusát

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar Nemzet

Megkezdték az influenza vadvírusának vizsgálatát a szakemberek. Összesen három hónapba telnek a szükséges vizsgálatok, ami után megkezdődhet a nagyüzemi gyártás, amivel heti 500 ezer adagot képesek előállítani – közölte az oltóanyagot gyártó cég vezetője.• Gyilkos kór – Zárt bizottsági ülést hívna össze a Fidesz

MNO
2009. 05. 07. 15:27
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.