Főleg külföldi gyorshajtók akadtak fenn a rostán Borsodban

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar Nemzet

Főleg külföldi gyorshajtókat kaptak nagy számban traffipaxvégre a magyar és szlovák rendőrök közös akcióján a 3-as számú fő út Borsod-Abaúj-Zemplén megyei szakaszán, a schengeni csatlakozás óta szabadon átjárható magyar-szlovák államhatár közelében – vont mérleget a keddi közúti ellenőrzésről szerdán a rendőrség.

MNO
2009. 07. 29. 9:44
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.