Már készül az MKP beadványa a nyelvtörvény ellen

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar Nemzet

A cseh sajtó nagy terjedelemben foglalkozik az elmúlt évek legnagyobb, az utazási piacot érintő bukásával, a Tomi Tour csődjével. A cseh püspöki konferencia nyilatkozattal készül az előre hozott választásokra – írja a Lidové Noviny. A Sme beszámol arról, hogy az MKP megkezdte a nyelvtörvény elleni beadvány megírását.

Horváth Bea
2009. 07. 21. 10:36
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.