„Összeomlás előtt áll a magyar egészségügyi rendszer”
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar NemzetŐsz közepére összeomlik az egészségügyi ellátórendszer, mert az új finanszírozási rendszer miatt a kórházak nem lesznek képesek „talpon maradni” – mondta Nagy Kálmán, a KDNP szakpolitikusa keddi, budapesti sajtótájékoztatóján. • 15 millióval kevesebb jut a Bethesdának• A bíróság előtt a HospInvest felszámolás iránti kérelme• „Beavatkozásra van szükség az egészségügyben”
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en
















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!