Amire futja: 100 millió forint PR-ra a MÁV-Startnál

Két tárgyalásos közbeszerzésen, összesen közel 100 millió forint értékben kér ajánlatokat a MÁV-Start Vasúti Személyszállító Zrt. marketing- és PR-kampányok szakmai előkészítésére, valamint kivitelezésére – a felhívások a pénteki Közbeszerzési Értesítőben jelentek meg.

MNO
2009. 08. 28. 10:01
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Az első felhívásban marketing- és PR-kampányok szakmai előkészítése és kivitelezése szerepel. A feladat része három nevesített, közterületi, írott és az elektronikus média eszközeivel megvalósítandó integrált kampány. A három kampány tartalma: nemzetközi forgalom, hivatásforgalom és menetrendváltás. A nyertesnek egyebek mellett még szórólapokat és menetrendi anyagokat kell gyártania, hirdetéseket kell megjelentetnie, és nyereményjátékot kell szerveznie. A munka becsült ellenértéke nettó 50-75 millió forint közötti összeg.

A másik felhívás marketing- és PR-kampányok kreatív előkészítésére szól, az előbbi felhívás tartalmának megfelelően. Ennek a keretösszege nettó 20 millió forint. A közbeszerzésekre szeptember 24-ig lehet jelentkezni. Az ajánlatkérő október 8-ig értesíti azokat a pályázókat, akik a második fordulóba jutva ajánlatot tehetnek.

(MTI)

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.