Működőképesek lehetnek-e még az önkormányzatok?
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar NemzetA Magyar Önkormányzatok Szövetsége (MÖSZ) idén ősszel országos konzultációt szervez Debrecenben. A konferencia témája többek között az, hogy a polgármesterek látnak-e reményt arra, a költségvetésben várható elvonások ellenére az önkormányzatok működőképessége fenntartható legyen – közölte Gémesi György, a MÖSZ elnöke miskolci sajtótájékoztatóján szerdán. • Varga „csak” 85 milliárd forintot vesz el az önkormányzatoktól + Videó
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!