Veszteséget okozna az MNB-nek a kettős kamatszint?
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar NemzetSokkal inkább a kormányzat és nem a Magyar Nemzeti Bank (MNB) dolga, hogy ösztönözze a támogatott forinthitelek minél szélesebb jelenlétét a piacon – mondta el Suppan Gergely az MNO-nak Surányi György javaslatával kapcsolatban. A volt jegybankelnök kettős kamatszintet szorgalmaz, az elképzelés kisebb vitát váltott ki a közgazdászok között.
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!