Szülők ökölharca az iskola előtt

Két szülő került összetűzésbe a zagyvarékasi általános iskola előtt, ahol előbb csak szóváltás alakult ki köztük, később azonban ököllel is egymásnak estek.

MNO
2009. 11. 19. 11:13
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Veres Éva, a megyei rendőr-főkapitányság sajtóreferense a Szoljon.hu-nak elmondta, hogy két férfi verekedett össze Zagyvarékason, az általános iskola előtt, miután vitatkoztak egymással. A konfliktushoz az vezetett, hogy a gyerekeik között ellentét alakult ki az iskolában, amit a két szülő előbb szóban próbált meg rendezni, azonban egyik fél sem akart engedni az igazából. Ekkor döntött úgy az egyik apuka, hogy az autóban ülő férfira ront. Odalépett a gépkocsihoz és feltépte annak ajtaját, majd ököllel esett a sofőr fejének. A vezető próbált védekezni, végül a támadó néhány ütés után elmenekült. A rendőrség garázdaság miatt indított eljárást a 33 éves zagyvarékasi férfi ellen.

(szoljon.hu)

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.